İddaa Kâr ve Kazanç Hesaplama

Şu şapkalı a yani â harfini yapacağım diye canım çıktı. Ama neyse ki buldum ve şimdi iddaa kâr ve kazanç hesaplama adlı başlık ile sizlerleyim. Sitemizi henüz google arama motoru ve yandex arama motoru görmemiş ama hiç önemli değil. İlla ki bir gün görecekler ve sizlerle bizi buluşturacaklar. Olan da bundan sonra olacak zaten. Ziyaretçilerimiz bizi görmeye başladıktan sonra her şey bir anda değişecek diyebilirim. Ondan ötesi zaten daha da sık görüşeceğimiz manasına geliyor. Ben hep bunlara dikkat ediyorum. İddaa oyuncularının her zaman aklında bir şeyler vardır. Mesela bugün nasıl bir kupon yapsam da para kazansam? Böyle bir soru yok mu? Bende oluyor vallahi. Bir gün gelecek olmayanlarda da olacak bu. Çünkü bu oyun öyle bir hal aldı ki ne oynamadan yapamıyoruz, ne de oynarken keyifsiz bir dakikamız geçiyor. Kendinize döküp baktığınızda bunu siz de fark etmiş olacaksınız. İlk defa babamla başladım iddaa oynamaya. Sonra kendim de öğrenince hep tahminler yaptım ve internetten de aramalar yaptık. Ancak nedense başkalarının yaptığı tahminlerden hiç kazanamadım. Ne var ne yoksa hep kendimde buldum. İyi ki de kendi tahminlerimi yapıp güzel kazançlar sağlamışım. Yoksa ne kâr edebilecekmişim ne de cebimde para kalacakmış. Kaybede kaybede bir şeylerin değişmesi gerektiği kararına da varıyor insan.

İddaa Kazanç Hesaplama, İddaa Kâr Hesaplama, İddaa Kazanç Hesaplama 1.0 İndir, İddaa Kazanç Hesaplama Programı İndir, İddaa Kâr Hesaplama İndir

Ama artık kaybetmek yok. Çok açık söylüyorum, kaybetmek kelimesi tarihe karışmalı. Eğer amacınız iddaa kazanç hesaplama programı indirmekse doğru yerdesiniz. Çünkü iddaa kazançları hesaplaması gerek sistem gerekse kupon üzerinden zor olabiliyor. Ama ben çok daha sağlam bir çözüm sunacağım size. Öncelikle bir iddaa kuponu yaparken risk almamalısınız. Bunun için bazılarımız sistem oynamayı en mantıklı şey olarak görüyor ama ben hiç sistem oynamam.

Bunun yanı sıra size iddaa kâr hesaplama programı indirme olarak da bir şeyler söylemek istiyorum. Eğer bir kuponu oynadıysanız programa gerek yok zaten o otomatik hesaplıyor. Ancak diyelim ki evdesiniz, bir kupon yaptınız ve hesaplama yapacaksınız. Burada sizin çıkan oranları birbiri ile çarpmanız gerekiyor. Normal kuponlar böyle hesaplanır. Görüyorum ki bir de 1.0 adında iddaa hesaplama programları var. Bunları da göz ardı etmenizi öneriyorum. Çünkü altta verdiğimiz iddaa siteleri size otomatik kazanç ve kâr hesaplama imkanı sunuyor. Hem iddaa oranları da yüksek. Bir bakmanızı tavsiye ediyorum.

İddaa Sistem Hesaplama Programı, Tablosu, Makinesi İndir

Bugün herkesin en çok istediği şeylerden birini yazacağız. Yurtdışı veya Türkiye olması hiç önemli değil. Nereden sitemize gelmiş olursanız olun iddaa sistem hesaplama programı, tablosu ve makinesi indirmek istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden de çok kapsamlı bir makale olacak bu. Günlerdir düşünüyorum ne yazsam acaba diye. Ama bir türlü karar veremiyordum. Sonra dedim ki kendi kendime, ben neden sistem hesaplama hakkında neler varsa yazmıyorum. Şimdi de herkesin huzurunda bunu yazmaya çalışacağım. Çünkü sistem hesaplamaları en çok kafa karıştıran şeyler arasında kendini gösterir. Diğer iddaa sitelerimiz de var böyle haberler yazdığımız. Gördüğüm üzere hep sistem aramaları var aralarında. Bunları bir araya getirdiğimde en azından şöyle olumlu bir şeyler de yapmak adına sağlam bir yelpazede ne kadar sistem hesaplama içeriği varsa anlatalım istedik. Şu an yazarınız iddaa55 olarak devam edeceğiz ancak sanmayın ki tüm bu takma adı kullanan kişi sadece benim. Ekip çok geniş. O yüzden sadece ben karşınızda olmayacağım. Sonuna kadar yazabileceğim bir çok şey var ama asıl mesele işte sistemi anlatabilmek. Bu çok tartışılır zaten. Ben de yeri geldiğinde kafam çok atıyor ve anlayamadığım zamanlarda internetten araştırmalar yapıyorum. Tabi benden daha bilgili olmayanları da görünce çıldırıyorum. Çünkü hiç kimse oturup kafasını çalıştırıp bu tarz aranan şeyler için hiç bir çalışma yapmamış. İnternete de aktarmamış. Mecbur kaldım da diyebilirim yani bunları sayfamızdan herkesin beğenisine sunmaya.

İddaa Sistem Hesaplama Programı, İddaa Sistem Hesaplama Programı İndir, İddaa Sistem Hesaplama Makinesi, İddaa Sistem Hesaplama Tablosu, İddaa Sistem Hesaplama 4 5 6, İddaa Sistem Hesaplama 1 9, İddaa Sistem Hesaplama Yardım Lütfen, İddaa Sistem Hesaplama Programı İndir Gezginler

Daha iyi oluyor böyle hem. Çünkü kimileri için çok daha önemli bir rakip oluyoruz. Şimdi sevgili arkadaşlar; iddaa sistem hesaplama programı gezginler şeklinde de aramaların yapıldığını biliyorum ancak sistem hesaplamaları için lütfen buna gerek duymayın. Çünkü buradaki amaç sizin kendinizin bir şeyleri başarmasıdır. Ben size yine de güzel bir tablo hazırladım. Bu tabloda yer alan bilgiler size tam manasıyla sistem hesaplamalarını gösterecektir. Altta da bunu verdim. Dikkatlice incelediğinizde gereken tüm sistem hesaplamalarını görebileceksiniz. Farklı renklerle belirttim bir kaç tanesini. Bunlar ne çok oynanan veya oynamak için sorgulanan sistem çeşitleridir. Hesaplama kısmına gelince herkes bir anda duraksıyor ve kafa karışıklığı oluşuyor.

iddaa-sistem-çeşitleri-tablosu

Yukarıda gördüğünüz üzere tüm hesaplamalar mevcuttur. İddaa sistem hesaplama yardım lütfen diyen arkadaşlarımız için özel olarak sunuyorum bu tabloyu. Bir nevi makine yerine de geçiyor. İnternette şu an sistem hesaplama makinesi indirmek çok zor. Çünkü bu tarz başlıklar var her sitede ama maalesef içerik alakasız oluyor. Virüs içerikli bir çok program size sunuluyor ve sonra da farklı kötü amaçlar için kullanıma açık oluyor bilgisayarınız. O yüzden güvenmeyin her yere.

Bir ara en çok sistem 4 5 6 hesaplama soruluyor. Bunu da açıklamak istiyorum. Sevgili arkadaşlarım, üstteki tabloya dikkatlice bakınız. Orada sistem 4-5-6’yı özellikle belirttim. Hesaplaması çok kolaydır. Toplamda 6 maç yazılır. Bu 6 maçın 4’ü tutmalıdır. Eğer tutmaz ise para alamazsınız. Eğer biz bu 6 maçı 4’lü olarak ayıracak olursak 15 adet farklı kupon oluşturabiliyoruz. Örnek vermek istiyorum; maçlarımıza 1, 2, 3, 4, 5 ve 6. maç diyelim.

 • İlk kupon : 1-2-3-4
 • İkinci kupon : 2-3-4-5
 • Üçüncü kupon : 1-3-5-6
 • Dördüncü kupon : 4-5-6-3
 • Beşinci kupon : 1-2-5-6
 • Altıncı kupon : 2-3-5-6

Üstteki gibi bu bir kombinasyon ile tam 15 tane oluyor. Bu yüzden 15 TL tutuyor. Sonra geliyoruz 5’li kuponlara. Bu kuponda 6 maç var ve bu 6 maç 5 tanesi bir kupona yazılacak şekilde ayrıldığında toplamda 6 kupon ortaya çıkıyor. Bu da 6 TL ediyor. Kupon başı 1 TL oluyor.

Son olarak da 6 maçı tek bir kupona yazıyoruz. Bu da 1 TL ediyor. 15+6+1=22 TL ediyor. İşte sistem 4 5 6 hesaplaması böyle yapılıyor. Diğer tüm sistemler için de bu hesaplama geçerlidir. Sadece bir tanesi var ki o biraz daha farklı hesaplanıyor. Oynanışı da farklı işaretlenişi de…

Sanırım iddaa sistem hesaplama 1 9 olduğunu anladınız. Bunu da hemen çözüme kavuşturalım. Sistem 1 9 hesaplamasında 3 banko yazılır en az. Eğer ilk yarı ikinci yarı yazarsanız bu 2’ye düşer. Yani banko sayısı 2 olur. Banko olarak yazmak istediğimiz maçların kodlarını işaretledikten sonra kuponun sağ tarafındaki ”B” kısmını da işaretlemeniz gerekiyor. Sonra 9 maç daha yazıyorsunuz. Burada 9 maçın tutmasını da göz önüne alarak sistem 1 9 oynamış oluyoruz. Amaç 1 Tl daha fazla verip 9 maç tutarsa, bunlar da kendi arasında çarpılsın ve bankoların oranları yanına eklensin. Bunu da güzel bir örnekle açıklayalım;

A, B, C şeklinde diyelim ki 3 adet banko maç yazıp ”B”’yi işaretledik. Ardından 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 şeklinde numaralandırdığım 9 tane da alta maç yazdık. Normalde 9 maç bile tutsa hep şu şekilde olur;

 • AxBxC=6.00 yapsın mesela. Bu oran bankoların kendi arasındaki çarpımından doğan miktardır.
 • Alta yazdığımız her tutan maçın oranı işte bu oranla çarpılır. 6.00×2.00=12.00 vs gibi.
 • Sonra bunların hepsi toplanırdı. Ancak işte bu toplama, 9 maçın tamamı da tutup kendi arasında çarpılsın ve genel toplama eklensin diye 1 TL fazla veriyoruz.
 • 9 maçın kendi arasındaki çarpımı 50.00 yapıyor olsun. Sonra tek tek her tutan maçın bankoların oranı ile çarpımından ortaya çıkan miktarların toplamı da 250.00 yapsın.
 • İşte buna bir de 50.00 ekleniyor ve 300.00 kazanmış oluyorsunuz. Ben 50.00 yazdım ama bu çok daha fazla bir miktar çıkacaktır.
 • Sonuçta alta sadece 1.50 oranında maç yazmazsınız. İlla sürpriz diye yazdıklarınız ve tutacak olanlar vardır.

Bugün ziyaretçilerimize sistem hesaplama programı indir demektense direkt işin formülünü vereyim istedim. Bu hem çok daha mantıklıdır. İşin içerisine azcık matematik giriyor ama şu size verdiğim tabloyu göz önüne getirir iseniz hiç bir problem çıkmayacaktır. Altta ve yanda size en çok üyesi bulunan ve en yüksek iddaa oranlarının verildiği, bonuslar ile de harika promosyonlara sahip olan yasal iddaa sitelerini verdim. Kayıt olabilir, her koşulda paranızı rahatça yatırıp sorunsuzca çekebilirsiniz. Sorularınız var ise lütfen yorum kısmını kullanın.