İddaa KG Var Nedir, Nasıl Oynanır?

Az önce hoş diyebileceğim bir film izledim ve işimin başına geçiyorum şimdi. Benim işim nedir diye soranlara cevabım şudur; iddaa kg var nedir diye soru soran arkadaşlarımızın tüm beklentilerini karşılayacak olan açıklamaları ne kadar gerekli cümle varsa kullanarak dile getirmektir. Bu kulağa en başta saçma gibi gelebilir ancak hiç de öyle değil. Eğer bir gün aklınızdan geçen şey tam olarak iddaa ise, işte en doğru sitede olduğunuzu bir kez daha hatırlamanızı istiyorum sizden. Oldukça geniş bir kitleye sahip olduğumuzu da ayrıca belirtmek istiyorum. Bunca senedir uğraştığımıza değdi diyebilirim. Çok da konuyu saptırmak istemiyorum ama eğe amacımız kg var üzerine konuşmak ise, hadi başlayalım bence çok da zaman kaybetmeden. Hem daha çok dile getirilecek başlık var. Onları da bekletmemiş oluruz.

İddaa KG Var Nedir?, İddaa KG Var Nasıl İşaretlenir?, İddaa KG Var Nasıl Oynanır?, İddaa KG Var Ne Demek?, İddaa KG Var Anlamı

KG var ne demek, anlamı hangi manadadır ve neyin kısaltılmışıdır şeklinde sorulan ne kadar kafa karıştırıcı soru varsa da onu anlatalım. Çok sevdiğim ziyaretçilerim; kg demek karşılıklı gol demektir. Peki oradaki var kelimesi neyi belirtiyor? İşte asıl önemli olan da bu. Karşılıklı gol kelimelerinin kısaltılmışı olmakla beraber ”var” dersek eğer her iki takımın da birbirine 1 veya 1’den fazla gol atacağı anlamı ortaya çıkacaktır. Mesela Galatasaray – Fenerbahçe karşılaşıyor olsun ve iddaa oyununda KG Var oynamışız. Bu durumda hem Galatasaray Fenerbahçe’ye hem de Fenerbahçe Galatasaray takımına gol atacaktır demiş oluyoruz. Tahminimizi bu yönde belirlemiş oluyoruz. Anlamını sanıyorum ki artık kavradık. Bunu bir de kuponda yazalım.

kg-var

Üstteki gibi Galatasaray – Fenerbahçe maçını kupona işaretleyelim. Ben örnek verdiğim için kodunu salladım. Ama KG Var – Yok kısmına da dikkat çekelim bence. Burada yine eğer istersek karşılıklı gol yok da diyebiliriz. Bu tamamen bize bağlı. Ama ben var dediğim için bunu yazdım sitemizdeki başlık olarak. Nasıl işaretlenir, nasıl oynanır diye soran oyunculara da kupondaki ”kg” kısmında ”VAR” olan yeri işaretlememiz gerektiğini de buradan anlatmış olayım.

İnanıyorum ki artık tüm arkadaşlarımız bana kg var ne demek diye sormayacak ve bu konuda oldukça fazla bilgi edindiniz diye tahmin ediyorum. Şimdi sizler bu her iki takım da gol atar anlamına gelen bu seçeneği çok daha iyi oranlardan oynamak istiyorsanız bence altta ve yanda size tavsiye ettiğimiz bonus veren iddaa sitelerine bir göz atın bence.

İddaa Kupon Hesaplama Hakkında

İddaa Kupon Hesaplama Nasıl Yapılır?, İddaa Kupon Hesaplama Sistem, İddaa Kuponu Nasıl Hesaplanır?, İddaa Kupon Hesaplama Programı, İddaa Kupon Hesaplama Programı İndir

Haydi bakalım, ne zamandır bu konuyu yazacağım diyordum. Şimdi nasip oldu yazmak. İddaa kupon hesaplama hakkında o kadar çok şey aranıyor ve söyleniyor ki, bazen hangisini yazacağımı ben bile şaşırıyorum. Bir de tabi iddaa oyunundan hariç başka mevzular ile de uğraşıyoruz. Özel hayatlar işin içerisine girince maalesef ne iddaa kalıyor ortada ne de kupondan söz edebilir oluyoruz. O yüzden bu oyunda lütfen tüm dertlerinizi ve sıkıntılarınızı unutun. Yoksa gün gelir çok pişmanlık yaşarsınız. Bir çok kişiye bakıyorum, her gün yorumlar atıyorlar. Ağabey ben ne yapsam da tutturamıyorum filan yazıyorlar. Kuponlar üzerine söylenebilecek bir çok şey var ama benim için asıl önemli olan şey kimsenin yapamadığını yapıp kazanabilmek. Yoksa her yer tahmin içerikli kupon ile dolmuş taşmış durumda. Ancak biz her zamankinin aksine daha etkileyici bir şey yapmaya karar verdik. İddaa kupon hesaplama hakkında farklı bilgileri birer başlıkla yazıyoruz.

İddaa Kupon Hesaplama Programı İndir

Bugünlerde belki de en çok bu kupon hesaplama programı üzerine aramalar alıyoruz. Daha doğrusu bu sitemizde değil de diğer sitelerimizde bunlara yönelik aramalar söz konusu. Arkadaşlar artık size öyle bir imkan sunuyorum ki bilgisayarınıza hiç bir şey indirmenize gerek kalmıyor. Şimdi alttaki veya yandaki iddaa şirketlerine göz atarak otomatik hesaplayıcı bültenlerden istediğiniz maçları ayıklayıp paranızı yatırabilirsiniz.

İddaa Kupon Hesaplama Nasıl Yapılır?

Geldik bu konuya. Biraz zihinsel işlemlerle hareket edecek olan arkadaşlarımız için iddaa kupon hesaplaması üzerine nasıl yapıldığını anlatalım bence. Bir kuponda oynayacak olduğunuz maçların kodları yer alır. Ancak bültende ise bu kod numaralı maçların hangi oranlara sahip olduğu vardır. Örneğin düz kupon yapmış olalım. Birinci maç 2.00, ikincisi 1.50, üçüncüsü 1.70 ve dördüncüsü de 1.45 olsun. Bunları kupona yazıyoruz belki ama nasıl hesaplayacağız? Bunların hepsini çarpıyoruz arkadaşlar, toplamıyoruz bakınız.

2.00×1.50×1.70×1.45=7,395 gibi bir sonucu elde ediyoruz. Burada son derece dikkatli olmak lazım. Toplamadık, çarpma işlemini uyguladık. Hesaplama işlemini otomatik yapmak istiyorsanız o zaman online iddaa sitelerinde para kazanmak için kupon yapın.

İddaa Kupon Hesaplama Sistem

Sistem oynayanlar için kuponun hesaplanması epey bir kafa karıştırır. Kupondaki sistem hesaplaması ile ortaya çıkan ücretin hiç bir alakası yoktur. Önce bunu bilmemiz lazım. Sistem oynayacak olan kişi direkt olarak sistem hesaplama tablosuna bakması lazım. Bunun için de hemen sistem tablosunu altta veriyoruz. Bir göz atın bence. Sistem oynamak isteyenler her zaman oynayacağı maç sayısına ve hangi sistem türünü oynayacaksa ona bakması lazım. Örnek verdim altta, bence bir inceleyin.

sistem-kupon-hesaplama

 

Değer verdiğim güzel insanlar, bilmiyorum artık böyle aramaları hala yapıyor musunuz ama iddaa kuponu nasıl hesaplanır diyenler için altta verdiğim yerlere göz atın. Bu tablodaki iddaa sitelerini verdik ama bunlar normalden biraz daha farklılar. Bonus veriyorlar ve bir çok kampanya yapıyorlar. Bunu göz önünde tutun lütfen. Bol kazançlarınız olsun.